אין כמו ללמוד מסודר. הרשמו כבר עכשיו וקבלו מיידית גישה לקורס דיגיטלי קצר וממוקד על שיטת הניהול האותנטי ואיך היא יכולה לעבוד בשבילך כבר מהיום הראשון

המקפצה

ייעוץ ואימון אישי למנהלים ולמנהלות שרוצים קפיצת מדרגה בחוויית הניהול

לנהל זה אחריות, עומס ובדידות
אבל גם הזדמנות להצלחה מקצועית ואישית!
האם ההזדמנות הזו ממומשת עבורך?

לתיאום פגישת זום לבדיקת התאמה

אני מאמינה שאם הגעת לתפקיד ניהולי – זה לא במקרה.
יש לך את הפוטנציאל להצליח ובגדול.

מה זו הצלחה?

לבטא את מלוא היכולות שלך
לבחור את הבחירות הנכונות בזמן הנכון
להגיע ליעד תוך שימוש נכון במשאבים
לחוות משמעות וסיפוק עמוקים
ליצור סביבת עבודה בטוחה, מפרה והוגנת
לממש את הערכים שלך
לחוות מערכות יחסים טובות ומשמעותיות
לתמוך בצמיחה ובמימוש של האנשים סביבך
ללמוד, להתפתח וליצור כדרך חיים

איך מגיעים להצלחה?

מנהלים מתוך שיטה!
משקיעים בהשחזת מיומנויות הניהול!
פורצים את 3 תקרות הזכוכית בניהול: זהות, התמצאות ונוכחות!

המקפצה הוא תהליך ייעוץ ואימון אישי למנהלים ולמנהלות שמבינים שכדי להצליח הם חייבים קודם כל להשקיע בעצמם.
כמו שבונים יסודות של בניין. כמו שמסכת חמצן במטוס – שמים קודם כל המבוגרים על עצמם.
במקפצה אני מלווה אותך באופן אישי, במשך 3 חודשים, בתהליך מקוון, המשלב ייעוץ, אימון והכשרה.

אני יוצרת עבורך סביבה בטוחה להתייעצות, ממפה ומגדירה איתך במדויק את האתגרים שעליך לפתור ועוזרת לך לעבוד עם החוזקות שלך ולפתח את המיומנויות החסרות, כדי לפצח אותם בדרך הטובה ביותר.

ג’, מנכ”ל בחברת סטארט אפ.

“כלפי חוץ הכל אצלי היה נראה דבש. קיבלתי הערכה וגם תוגמלתי מאוד יפה. סחפתי את העובדים ועמדתי ביעדים. המשקיעים היו מרוצים. אבל הרגשתי מרוקן. כדי להתמודד עם כל הלחצים והעומסים הדחקתי את הרגשות הקשים. סיפרתי לעצמי שאלו רק רעשי רקע כדי שאוכל להמשיך. הורדתי מסך וכבר לא התרגשתי מכלום. הרבה פעמים הרגשתי כמו עכבר שרץ בתוך גלגל. לפעמים רציתי לצרוח או פשוט להיעלם לחלוטין לכמה ימים, אבל לא יכולתי להרשות לעצמי. התחלתי לחשוב שאני מבזבז את החיים שלי. שכדאי שאתעורר לפני שיהיה מאוחר. הבעיה הייתה שאני אוהב את העבודה ומרוצה ממה שבנינו פה. לא רציתי לזרוק את כל מה שהשגתי לפח. במקפצה קיבלתי קודם כל מקום ולגיטימציה לבטא את התחושות שלי בלי צנזורה. בעזרתך הבנתי מה חשוב לי ואיך לשלוט על הלו”ז שלי ועל החוויה שלי. למדתי לזהות בדיוק מה צריך לעשות ולא לבזבז אנרגיה סתם, לתת מקום לרגש ולהשתמש בו במקום להדחיק אותו. חזרה לי שמחת החיים וחזרה לי התשוקה. כולם מרגישים את זה סביבי. המקפצה היא לא עוד ייעוץ ארגוני. זו חוויה ששינתה לי את ההסתכלות על החיים. למדתי שיטה שהיא דרך חיים ”.

מה כוללת המקפצה?

 • עבודה צמודה איתי במשך 3 חודשים (12 שבועות).
 • אבחון המצב, זיהוי ומיפוי החוזקות והאתגרים והגדרה ברורה של התוצאות שבחרת להשיג בסוף התהליך.
 • פגישה קבועה של שעה, מדי שבוע, בזום.
 • סרטוני הדרכה, משימות ותרגילים בין הפגישות, שידייקו עבורך את יישום הנושאים בהם נטפל. עומס התרגילים והיקף המשימות מותאם אישית לצרכים ולפניות שלך. משוב מפורט ממני על כל משימה ותרגיל. זמן ההשקעה הנדרש הוא שעתיים- שלוש בשבוע.
 • זמינות מלאה שלי אליך במייל, בוואטסאפ ואם צריך גם בשיחה. זו סביבה בטוחה עבורך ותומכת עבורך.
 • אזור אישי שלך באתר שלי, בו ירוכזו כל חומרי התהליך ובו יוגשו המשימות והמשוב – כדי שהכל יהיה זמין לך בקלות ובמהירות. האזור האישי יעמוד לרשותך עם כל החומרים למשך כל התכנית וחודש נוסף לאחר סיומה. כל הקבצים ניתנים להורדה ולשמירה אצלך, כדי שישמשו אותך לאורך כל הדרך שלך גם בהמשך.

למה דווקא המקפצה?

לוגו-שקוף-ללא-כתב

השיטה

במקפצה אני עובדת לפי שיטת הניהול האותנטי. השיטה מזקקת בצורה פשוטה ומובנית ידע אקדמי, ידע מקצועי וניסיון של מאות מנהלים ומנהלות איתם עבדתי. השיטה נבנתה על בסיס הידע המתקדם מעולמות הניהול, המדיניות הציבורית והגוף-נפש. היא יוצרת חיבור טבעי ביניהם מארגנת אותם לתהליכי עבודה שמפצחים בעיות. כך מתפנה לך זמן ואנרגיה לממש את פוטנציאל ההזדמנויות הרב שסביבך.

אייקון-סיפור

חוויה אישית עמוקה

במקפצה אני מתאימה את התהליך למאפיינים האישיים ולצורך שלך, כמו גם למאפייני התפקיד, הארגון, הסביבה והיום יום שלך. ההתאמה נעשית גם בתחילת התהליך וגם לאורך כל הדרך, לפי ניתוח שלי והמשוב ממך. בזכות ההתאמה הזו החוויה במקפצה היא מאוד עמוקה ומאפשרת לך בתוך 3 חודשים בלבד לפרוץ את 3 תקרות הזכוכית בניהול: זהות, התמצאות ונוכחות ולקבל שיטת ניהול שתשמש אותך כל החיים.

אייקון-תוצאות

מכוונות תוצאתית

אני מעמידה לרשותך את כל הניסיון המקצועי הרב שלי לצורך אבחון, מיקוד והתקדמות. אחרי אבחון המצב נגדיר בצורה ברורה ומדידה את היעדים בתהליך. המיקוד הזה הופך את התהליך במקפצה ליותר יעיל וליותר אפקטיבי. העבודה התוצאתית תייצר הקשר לדברים שעולים ותאפשר לנו לרתום לטובתך את כל הכוחות והיכולות שלך, כדי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם אתגרי הניהול.

אייקון-פעולות

ריכוז מאמץ לזמן קצר

התהליך במקפצה נמשך 3 חודשים. זה זמן ארוך מספיק כדי לאפשר תהליך משמעותי ויחד עם זה קצר מספיק כדי לאפשר לך להתמקד ולפנות את הזמן ואת הקשב הנדרשים כדי להצליח בתהליך ולהשיג את היעד הרצוי לך. בתוך רבעון חוויית הניהול שלך תהיה טובה הרבה יותר ובנוסף, תהיה לך שיטת עבודה, שתמשיך לשרת אותך גם באתגרי הניהול הבאים.

אייקון - ריכוז מאמץ(1)

התאמה ללו"ז שלך

המקפצה כולה מתנהלת באופן מקוון, כך שניתן בקלות לשלב את התהליך גם בלו”ז עמוס מאוד. האזור האישי באתר מאפשר לך גישה מהירה ונוחה לכל החומרים בתהליך.
העבודה איתי היא מושחזת, מדויקת ופרקטית. יש לי ניסיון רב ויכולת לזקק ידע מעולמות תוכן רלוונטיים שונים, לסנתז אותו ולהעביר אותו אליך בצורה מתומצתת, המתורגמת לכלים ולשלבים ברורים שקל ליישם.

איך אני יודעת שגם לך זה יעבוד?

את התפיסות והכלים בשיטת הניהול האותנטי פיתחתי קודם כל עבור עצמי ומאז ראיתי איך השיטה עובדת עבור כ 250 מנהלים בשנה שבחרו לעבוד איתי.


כבר 15 שנה אני בתפקידי ניהול בכירים, במגזר הציבורי והפרטי ובמקביל עוסקת בייעוץ, אימון והכשרה לארגונים ולמנהלים. כיום אני הבעלים והמנכ”לית של חברת ייעוץ והדרכה ולאחרונה גם של חברת סטארט אפ צעירה, חברת סגל בבית הספר להכשרת עובדי שירותי הרווחה של משרד העבודה והרווחה וחברת מליאה במ.א. משגב. אני אמא ל 3 ילדים בני 13, 11 ו – 8 נשואה למטפל במגע וחיה בישוב קהילתי בגליל.


רבים לא יודעים שמגיל 19 אני מנהלת מחלה אוטואימונית שמתפרצת כשאני בסטרס או כשאני יוצאת מאיזון. במהלך הקריירה חשבתי שלא תהיה לי ברירה אלא לוותר על תפקידי ניהול בכירים כדי לשמור על עצמי. אבל בהרבה לימוד התמדה הגעתי לנוסחה שעובדת, בלי לוותר על כלום. כבר שנים לא הייתה לי התפרצות, ללא כל טיפול תרופתי. זה רק בזכות העובדה שאני עובדת עם שיטה שמאפשרת לי להתמודד עם העומסים ועם הלחצים ממקום של חיבור עמוק לעצמי. מתוך זהות, התמצאות ונוכחות.

ז’, מנהל בארגון ציבורי

לתמר יש ידע וניסיון חיים רחב, נחישות וסבלנות שמאפשרים לה לתת מענה מדויק לצרכים המגוונים של האתגרים בשטח.
היא היוותה עוגן להתייעצות, לחשיבה יצירתית והתמודדות עם בעיות מגוונות באקוסיסטם.
תמר מביאה איתה איכויות של מנהיגה וכריזמה יחד עם שלווה ורגישות.
לי זה היה שילוב של אדם שנוח להיפתח אליו, להתייעץ ולקבל את הכלים להבניית המטרות והדרך.
תודה גדולה מכל הלב!

מה תיתן לך המקפצה?

 • אוזן מקצועית קשבת שמכבדת את הניסיון שלך ומחוייבת להצלחה שלך.
 • הבנה ברורה של מצב הניהול שלך היום, מה משפיע עליו ואיך להתקדם ממנו בדרך הנכונה ביותר עבורך.
 • סל כלים ניהוליים פרקטיים ומתקדמים, שמותאמים לך ועונים בדיוק על הצורך שלך.
 • שילוב בין התיאוריה המתקדמת בניהול ובין היום יום והפרקטיקה שלך. שום דבר לא נשאר באוויר.
 • סביבה בטוחה לחלוטין להתלבט, לבחון חלופות ולקבל החלטות מושכלות.
 • שליטה שלך על חוויית הניהול שלך – המושכות יעברו לידיים שלך.
 • דרך עבודה משנה חיים שתעבוד בשבילך כל החיים.

לתיאום פגישת זום לבדיקת התאמה

ע’, מנהלת בכירה בארגון ציבורי גדול

“הבנתי שאני חייבת שינוי. לכן הלכתי ללמוד מדיטציית מיינדפולנס. במשך כל החודשים של הקורס הרגשתי יותר טוב. אבל כשהקורס נגמר – הכל חזר להיות בדיוק כמו קודם. הבנתי שאני לא באמת יכולה להכניס שום דבר ממה שלמדתי במציאות של היום יום שלי. זה היה כמו שני עולמות נפרדים. בסופו של עניין רק התגברה אצלי התחושה שאין מוצא. בעבודה איתך נהיה לי סדר. התחברו לי העולמות. קיבלתי כלים ברורים שקל לי ליישם ובעזרתם אני מצליחה הרבה יותר להגיע לתוצאות שאני רוצה וגם להשתמש בידע שיש לי ולשמור על עצמי. יש לי יותר סבלנות להתמודד עם בעיות, אני מצליחה להגיע לעובדים כמו שתמיד רציתי, אני מצליחה לקדם נושאים שחשובים לי וכבר אין לי את הרגשת המועקה שהכבידה עלי. ברור לי שמכאן זה רק ילך וישתפר”.

תמר, כמה זה עולה לי?

המקפצה היא השקעה בעצמך.
איך זה ירגיש כשתהיה לך שיטה ברורה להצליח בניהול ולהרוויח את עצמך?
כשחווים את ההרגשה הזו כבר לא חוזרים לאחור.
ההשקעה עצמה היא 13,500 ש”ח כולל מע”מ, ניתן לשלם בעד 12 תשלומים.
למשלמים בתשלום אחד יש הנחה משמעותית וההשקעה היא 11,500 ש”ח כולל מע”מ.
יש לי לקוחות שמשלמים בעצמם ויש שמקבלים מימון או השתתפות מהארגון שלהם.
אני עובדת עם מספר קטן של לקוחות כדי לתת לכל אחד ואחת את תשומת הלב המלאה שלי.
אני מחוייבת אליך ולהצלחה שלך!

בזכות הביטחון שיש לי ביכולת שלי להעביר לך את השיטה, לתת לך את הכלים הנכונים ולהתאים את הכל אליך, לצרכים ולרצונות שלך – אני מבטיחה לך שאם תהיה לך הרגשה שהמקפצה לא עובדת בשבילך – אתן לך החזר כספי מלא עבור השבועות הנותרים.

הגיע הזמן לקפיצת מדרגה בחוויית הניהול שלך!

לתיאום פגישת זום לבדיקת התאמה

נ’, מנהלת בחברה עסקית

לא תמיד מזדמן לנו לפגוש בדרכנו מלווה מקצועי שמהווה השראה! תמר התגלתה כמלווה ומנחה חכמה מאוד, מקצועית ובעלת ידע רב, ממוקדת, בעלת ראייה חדה ויכולת לדייק ולהוביל את מי שצועד איתה במסע אל עבר יעדים ולמידה משמעותיים.
היא מלווה מחוייבת, שיודעת לייצר קשר טוב, לבסס תחושת יד ביד, אמון והרגשה שאיתה נמצאים בידיים טובות.
הדובדבן שבקצפת הוא היצירתיות של תמר, והיכולת שלה לחשוב על פתרונות ורעיונות שמתאימים למנהל הספציפי ולמצב העכשוי עמו הוא מתמודד. מעבר לתובנות ולניסיון הרב שלה היא הביאה “פילפל”: יכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולהפתיע בהרחבת סל האפשרויות מעבר למה שנראה מראש.
אני ממליצה בחום, לכל מנהל שמעוניין בלווי אישי לצמיחה ולהתפתחות, לעבוד עם תמר.

חיפוש באתר

קבלו עדכונים, טיפים והטבות ישר למייל
זרקור לניהול אותנטי - להתחבר לחווית ניהול משמעותית

דילוג לתוכן