אין כמו ללמוד מסודר. הרשמו כבר עכשיו וקבלו מיידית גישה לקורס דיגיטלי קצר וממוקד על שיטת הניהול האותנטי ואיך היא יכולה לעבוד בשבילך כבר מהיום הראשון

Search
Close this search box.

לעבוד איתי

אני כאן כדי שתהיה לך אפשרות איכותית ונגישה להתמקצע בניהול,
להשיג תוצאות יוצאות דופן ולקבל שליטה על איכות החיים שלך,
למרות האינטנסיביות היום יומית.

מה יקדם אותך עכשיו?

הדרכות מוקלטות

הדרכות ממוקדות בנושאי ליבה בניהול שיקנו לך ידע תיאורטי מתקדם יחד עם הנחיות פרקטיות ליישומו. מתאים במיוחד להעשרת ארגז הכלים הניהולי בלמידה עצמאית מרוכזת ומהירה.

דימוי מוביל - הכלי

ערכה דיגיטלית שתקנה לך את אחד הכלים העוצמתיים בארגז הכלים של ניהול אותנטי, לחיזוק החוסן הניהולי שלך. הדימוי המוביל עובד ישירות על התודעה שלך והוא אוסף, ממקד ומכוון אותך באופן מיידי.

ליווי אישי

פגישות אישיות מקוונות 1:1 בהן נטפל לעומק בגורמים המכבידים עליך או מעכבים אותך מלממש את הפוטנציאל המלא שלך בתפקיד. אני מזמינה אותך למרחב בטוח המשלב ידע מקצועי, תמיכה והכוונה.

סדנת U1st

סדנה מקוונת לחיזוק החוסן הניהולי שלך לפי המודל הייחודי של ניהול אותנטי. זו ההזדמנות שלך להרים את הראש מהשוטף, להתרענן, להתמקד ולחזור למגרש במיטבך, עם בהירות, מוטיבציה וכוחות מחודשים.

החממה לניהול אותנטי

תכנית הדגל של ניהול אותנטי תכניס אותך יד ביד לעולם המלהיב והמתגמל של ניהול אותנטי. בסיום התכנית תהיה לך תפיסת ניהול מגובשת ופרקטיקות ניהול ברורות למימושה, המותאמות לך ולסביבת הפעילות שלך.

סדנאות בארגונים

הרצאת השראה וסדנאות ייחודיות לפי שיטת הניהול האותנטי, שיקנו לדרגי הניהול תפיסות, מיומנויות וכלים בלעדיים לניהול בעולם העבודה המשתנה מתוך חוסן ניהולי. כי כשדרג הניהול במיטבו - הארגון במיטבו.

לקוחות מספרים על העבודה איתי:

רוצה ללמוד כלי פרקטי שיחזק את החוסן הניהולי שלך במהירות?

מציאות הנוכחית של שינויים גדולים, עומסים אדירים ומשאבים מצומצמים כלי ניהולי עוצמתי ומקורי יחזק את החוסן הניהולי שלך, יכוון וימקד אותך בדיוק ובמהירות.

איך לחזק את החוסן הניהולי שלך באמצעות דימוי מוביל
ערכה דיגיטלית ללמידה עצמית

חיפוש באתר

דילוג לתוכן